Darmowa dostawa od 249 zł

 733 749 172

[email protected]

Wypróbuj seksowne przebieranki w sypialni
Wypróbuj przebieranki w sypialni

Erotyczne przebrania - w łóżku możesz być kim chcesz.

Masz czasem taką myśl, że czegoś nie wypada? W miłości nie ma ograniczeń. To, co ogranicza Ciebie, nie będzie przeszkodą dla uwodzicielskiego króliczka Playboya czy seksownej uczennicyPokojówka może więcej. Pragniesz sprawdzić, jak to jest być pokojówką, której ciało dyskretnie daje sygnały, że w tym momencie to nie sprzątanie ma w głowie? A może chcesz przejąć inicjatywę i jako pociągająca policjantka skuć kajdankami swojego partnera. Nie zapomnij skarcić go za nie wykonywanie twoich rozkazów.

króliczek 

Ogromny wachlarz możliwości

Do łóżka nie może wkraść się nuda. Dzięki szerokiemu zastosowaniu przebrań to nigdy wam nie zagrozi. W jednej chwili możesz być kuszącą sekretarką, która ciężko pracuje na podwyżkę, innym razem przeprowadzisz urzędową kontrolę „całej” firmy. Gdy tylko zechcesz, możesz stać się pociągająca pielęgniarką, która postawi na nogi każdego pacjenta. Myślałeś kiedyś, jak czułbyś się w roli kuszącej stewardessy, która umila podróż ulubionemu pasażerowi? A może chcesz stać się Panią Oficer i jednym poleceniem postawić na baczność każdego wojaka. Dzięki roleplay odkryjecie siebie na nowo. Każda przygoda będzie zbliżać was do siebie i nakręcać na więcej. 

stewardessa

Przekrocz granice przyjemności i czerp korzyści w każdej sferze.

Seksowne stroje to nie tylko niezła zabawa, wspólne odgrywanie ról pozwoli wam wzajemnie otworzyć się na potrzeby partnera. Podejdź od tego bez skrępowania i zacieśniają więzy miłości poprzez przekraczanie granic. Pozwól wam wzajemnie odkrywać utajone pragnienia i fantazje. Niech wasza miłość wejdzie na dotąd nieodkryty poziom! Wejdź w rolę, wypróbuj nowe możliwości. Zaproponuj partnerowi tę formę, oderwijcie się od rzeczywistości, umożliwi Wam niczym nieskrępowaną zabawę w przejmowanie inicjatywy.

Seksowne przebranie wprowadza do sypialni wiele radości, zwiększa wasze zaufanie i da wam pełną ekscytację rozkosz. To wszystko będzie oddziaływać pozytywnie na całe wasze życie.

Wybierz strój dla siebie

Wszystkie nasze kostiumy, które pomogą ci walczyć z nudą w sypialni znajdziesz wśród modeli bielizny w kategorii odważna bielizna. Zapraszamy!

Wypróbuj, a wrócisz po więcej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl