Darmowa dostawa od 249 zł

 733 749 172

[email protected]

Seksowna bielizna damska na walentynki
Seksowna bielizna damska na walentynki

Seksowna bielizna damska na walentynki

Seksowna bielizna to jeden z najczęściej wybieranych prezentów na walentynki. Pomijając miłość platoniczną, ważnym elementem każdego związku jest sfera intymna. Może stąd tak duże zainteresowanie tego typu prezentami w święto zakochanych? Skąd wziął się fenomen seksownej bielizny damskiej na walentynki? Spróbujmy dowiedzieć się tego przed nadejściem święta zakochanych. 

Seksowna bielizna – prezent na walentynki 2021

Wielu mężczyzn wyraża pogląd, że kobieta ubrana skąpo pociąga ich nawet bardziej niż wtedy, gdy jest całkowicie naga. Wyobraźnia podszeptuje wtedy wiele możliwości zabawy ze zdejmowaniem erotycznej bielizny, która dodaje pikanterii. Można to porównać do rozpakowywania prezentu. Radość obdarowanemu sprawia cały proces otrzymywania – od rozrywania (lub delikatnego zdejmowania) papieru, aż po zachwyt zawartością i tak zwaną konsumpcję.  Takie z pozoru błahe elementy uszczęśliwiają obie strony i wzmagają oczekiwanie obojga partnerów na kolejny „prezent”. A jak powszechnie wiadomo – czekanie wzmaga apetyt! 

Skoro tak dużo uwagi np. w święta poświęca się starannemu pakowaniu prezentów, to dlaczego siebie „podaje się” w byle jakim opakowaniu? Seksowna bielizna damska na walentynki (lub inne okazje) może być kupowana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. W pierwszym przypadku pełni funkcję miłego dla oka opakowania, wydłużającego delektowanie się „prezentem”. W drugim – stanowi trafiony upominek, którego wykorzystanie przyniesie frajdę obu stronom. 

Seksowna bielizna jako prezent na walentynki pozwala poczuć się obdarowanej naprawdę kobieco. Zachwyt wymalowany na twarzy partnera jest bowiem najlepszą pożywką dla seksapilu, który ma w sobie (mniej lub bardziej wyeksponowany) każda pani. Pewność siebie to podstawa w budowaniu zdrowej relacji – także tej łóżkowej. Osiągnięcie jej mogą ograniczać, a nawet uniemożliwiać, kompleksy. Odpowiednio dobrany kostium odwraca uwagę od niedoskonałości i eksponuje atuty. Seksowna bielizna damska na walentynki może więc znacząco zwiększyć kobiecą pewność siebie. Ta z kolei sprawia, że partnerka wyraża większe zaangażowanie i entuzjazm w eksperymentowaniu i odkrywaniu wspólnych potrzeb. 

Żelazna zasada „nie szata zdobi człowieka” w sypialni lekko pokrywa się rdzą przez występujące tam, szkodliwe dla żelaza czynniki – dużą wilgotność i działanie soli zawartej w pocie kochanków. Co prawda duży wpływ na udane pożycie ma miłość i zaangażowanie, jednak nic tak nie rozbudza wyobraźni mężczyzny jak odpowiednio (czytaj: skąpo) ubrana kobieta. Dlatego seksowna bielizna sprawdzi się w walentynki 2021 i każdego kolejnego roku. 

Decydując się na zakup prezentu, często porównuje się dostępne warianty tak, by wybrać ten najlepszy. Wśród walentynkowych bestselerów wyróżnia się m.in. lizaki w kształcie serca, jednak skład niemal wszystkich to w większości niezdrowe cukry (w różnych formach). Aby nie zaszkodzić partnerce, może warto wybrać kwiaty? Róże są szeroko rozpoznawalnym symbolem miłości i większość kobiet je uwielbia. Ich wadą jest jednak szybkie więdnięcie i już kilka dni po święcie zakochanych czar pryska – po magii zostaje tylko kilka uschniętych płatków. Może więc biżuteria? To nieco trwalszy niż kwiaty prezent, chociaż zdarza się, że śniedzieje lub czernieje. Wprawdzie przy odpowiednim przechowywaniu i pielęgnacji służy długie lata, lecz nie spaja więzi tak mocno, jak wspólne przeżywanie nastrojowych chwil (np. w łóżku). Chyba już wiemy, skąd wziął się fenomen seksownej bielizny damskiej na walentynki ;). 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl